Pagedesigner (2.0.0-beta11) - en to sv translation catalogue (74 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Container
sv: Grupp

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Name
sv: Namn

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: View
sv: Visa

en: Audio
sv: Ljud

en: Component
sv: Komponent

en: Components
sv: Komponenter

en: You are not authorized to access this page.
sv: Du har inte behörighet till denna sida.

en: Created
sv: Skapad

en: Revisions
sv: Versioner

en: Gallery
sv: Galleri

en: Authored by
sv: Författad av

en: New window
sv: Nytt fönster

en: Class
sv: Klass

en: Close
sv: Stäng

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Entity
sv: Objekt

en: Revert
sv: Återställ

en: Results
sv: Resultat

en: Style
sv: Stil

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Document
sv: Dokument

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Same window
sv: Samma fönster

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Collect
sv: Insamling

en: Debug
sv: Felsök

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: Children
sv: Barn

en: Gallery name
sv: Namn på galleri

en: Page settings
sv: Inställningar för sida

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Choose
sv: Välj

en: Embed
sv: Bädda in

en: Row
sv: Rad

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Global options
sv: Övergripande alternativ

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Select language
sv: Välj språk

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: An autocomplete text field.
sv: Ett automatiskt kompletterande textfält.

en: Performance settings
sv: Inställningar för prestanda

en: Tablet
sv: Surfplatta

en: Type of item to reference
sv: Typ av objekt att referera

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: Revision translation affected
sv: Översatt version berörd

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
sv: Indikerar om den senaste redigeringen av en översättning hör till nuvarande version.

en: @date by @username
sv: @date av @username
