Pagedesigner (2.0.0-beta7) - en to lt translation catalogue (75 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Container
lt: Konteineris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Created
lt: Sukurta

en: Block
lt: Blokas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Items
lt: Elementai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: New window
lt: Naujas langas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Class
lt: Klasė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Source
lt: Šaltinis

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Entity
lt: Esybė

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Results
lt: Rezultatai

en: Style
lt: Stilius

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Same window
lt: Tas pats langas

en: Webform
lt: Web forma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Debug
lt: Derinimas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Gallery name
lt: Galerijos pavadinimas

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: - All -
lt: - Visos -

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: @date by @username
lt: @username - @date
