Pagedesigner (2.0.0-beta7) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Help
mk: Помош

en: - All -
mk: - Сите -
