Pagedesigner (2.0.0-rc2) - en to my translation catalogue (38 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: You are not authorized to access this page.
my: ဒီစာမျက်နှာအား ကြည့်ရှုရန်(ပြင်ဆင်ရန်) သင့်တွင်တရားဝင်လုပ်ပိုင်ခွင့်မရှိပါ........

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Results
my: ရလဒ်

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Select language
my: ဘာသာစကားရွေးချယ်ရန်
