Pagedesigner (2.0.0-rc3) - en to ku translation catalogue (52 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: You are not authorized to access this page.
ku: تۆ بۆت نییە ئەم لاپەڕەیە ببینیت.

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: About
ku: دەربارە

en: Choose
ku: هەڵبژێرە

en: Select language
ku: زمان هەڵبژێرە

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.
