Pagedesigner (2.0.0-rc4) - en to ast translation catalogue (41 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Parent
ast: Padre

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Created
ast: Fechu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Items
ast: Elementos

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Close
ast: Zarrar

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión

en: Select language
ast: Esbillar una llingua
