Pagedesigner (2.0.0-rc4) - en to he translation catalogue (101 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Container
he: מיכל

en: Parent
he: אב

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Audio
he: אודיו

en: URL
he: כתובת URL

en: Filename
he: שם קובץ

en: Layout
he: פריסה

en: Component
he: רכיב

en: Components
he: רכיבים

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: Created
he: נוצר

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Source URL
he: URL מאובטח

en: Filter
he: סינון

en: Revisions
he: גרסאות

en: Gallery
he: גלריה

en: Items
he: פריטים

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Provider
he: ספק

en: Pattern
he: פורמט

en: Close
he: סגירה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Source
he: מקור

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Entity
he: יישות

en: Revert
he: שחזור

en: Video
he: וידאו

en: Style
he: סגנון

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Document
he: מסמך

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Apply
he: החל

en: Debug
he: אתר באגים

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Audio file
he: קובץ אודיו

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Gallery name
he: שם הגלריה

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Embed
he: הטמעה

en: Row
he: שורה

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Video file
he: קובץ וידאו

en: Global options
he: אפשרויות כלליות

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Select language
he: בחירת שפה

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Layers
he: שכבות

en: Styles
he: סגנונות

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: An autocomplete text field.
he: שדה טקסט עם השלמה אוטומטית.

en: Type of item to reference
he: סוג הפריט לשיוך

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
