Pagedesigner (2.0.0) - en to nn translation catalogue (42 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: You are not authorized to access this page.
nn: Du har ikkje høve til å sjå denne sida.

en: Created
nn: Laga

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Items
nn: Element

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Class
nn: Klasse

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Choose
nn: Vel

en: - All -
nn: - Alle -

en: Select language
nn: Vel språk

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
