Pagedesigner (2.0.2) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: You are not authorized to access this page.
si: මෙම පිටුවට පැමිනීමට ඔබට අවශ්‍ය බලය නැත.

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Select language
si: භාෂාව තෝරන්න
