Pagedesigner (3.0.3) - en to et translation catalogue (64 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Container
et: Konteiner

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: View
et: Kuva

en: Audio
et: Heli

en: Layout
et: Paigutus

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: Created
et: Loodud

en: Block
et: Plokk

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Gallery
et: Galerii

en: Authored by
et: Autor

en: Class
et: Klass

en: Close
et: Sulge

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Entity
et: Olem

en: Revert
et: Lähtesta

en: Style
et: Stiil

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Document
et: Dokument

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Webform
et: Veebivorm

en: Debug
et: Siluma

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Children
et: Alamlehed

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Embed
et: Manus

en: Row
et: Rida

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Select language
et: Vali keel

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: An autocomplete text field.
et: Iselõppevate terminite väli.

en: Performance settings
et: Jõudluse seaded

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?
