Pagedesigner (3.0.6) - en to ka translation catalogue (43 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Parent
ka: მშობელი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: You are not authorized to access this page.
ka: თქვენ არ ხართ უფლებამოსილი, ნახოთ ეს გვერდი.

en: Created
ka: შექმნილია

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Style
ka: სტილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Page settings
ka: გვერდის პარამეტრები

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Select language
ka: ენის არჩევა
