Pagedesigner (3.1.0) - en to sk translation catalogue (62 entries)

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Container
sk: Kontajner

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: View
sk: Zobraziť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Component
sk: Komponent

en: Components
sk: Komponenty

en: You are not authorized to access this page.
sk: Nemáte oprávnenie pre prístup k tejto stránke.

en: Created
sk: Vytvorené

en: Block
sk: Blok

en: Revisions
sk: Revízie

en: Gallery
sk: Galéria

en: Authored by
sk: Autor

en: New window
sk: Nové okno

en: Mobile
sk: Mobil

en: Class
sk: Trieda

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Entity
sk: Entita

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Style
sk: Štýl

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Same window
sk: To isté okno

en: Webform
sk: Webformulár

en: Debug
sk: Ladenie

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Gallery name
sk: Názov galérie

en: Page settings
sk: Nastavenia stránky

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Choose
sk: Vybrať

en: Embed
sk: Vložiť

en: Row
sk: Riadok

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Select language
sk: Vyberte jazyk

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
