Pagedesigner (3.1.3) - en to bs translation catalogue (33 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: View
bs: Pregled

en: You are not authorized to access this page.
bs: Vi niste ovlašeni da pristupite ovoj stranici

en: Created
bs: Kreiran

en: Block
bs: Blok

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Revert
bs: Vratiti

en: Style
bs: Stil

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.
