Pagedesigner (3.1.6) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: View
mn: Харах

en: You are not authorized to access this page.
mn: Та энэ хуудсанд хандах зөвшөөрөлгүй байна.

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Block
mn: Хавтан

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Revert
mn: Буцаах

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Select language
mn: Хэл сонгох
