Pagedesigner (4.0.0-alpha10) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Save
ky: Сактоо

en: You are not authorized to access this page.
ky: Бул бетке кирүүгө уруксатыңыз жок.
