Pagedesigner (4.0.0-alpha12) - en to be translation catalogue (71 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Last updated
be: Абноўлена

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Container
be: Кантэйнер

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Audio
be: Аўдыё

en: URL
be: Спасылка

en: Filename
be: Назва файла

en: Component
be: Кампанент

en: Components
be: Кампаненты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: You are not authorized to access this page.
be: У вас недастаткова правоў для прагляду гэтай старонкі.

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Source URL
be: Зыходны URL

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Revisions
be: Версіі

en: Items
be: Элементы

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Delete all
be: Выдаліць усё

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Entity
be: Сутнасць

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Webform
be: Анкета

en: Apply
be: Ужыць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Language code
be: Код мовы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Remove link
be: Прыбраць спасылку

en: About
be: Аб

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.
