Pagedesigner (4.0.0-alpha13) - en to el translation catalogue (74 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: None
el: Κανένα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Parent
el: Γονέας

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: View
el: Προβολή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Component
el: Συστατικό

en: Components
el: Συστατικά

en: You are not authorized to access this page.
el: Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα.

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Block
el: Μπλοκ

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Delete all
el: Διαγραφή όλων

en: New window
el: Νέο παράθυρο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Class
el: Κλάση

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Entity
el: Οντότητα

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Style
el: Στυλ

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Same window
el: Ίδιο παράθυρο

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Gallery name
el: Όνομα γκαλερί

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Row
el: Γραμμή

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Select language
el: Επιλέξτε γλώσσα

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Styles
el: Στυλ

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: An autocomplete text field.
el: Ένα αυτοσυμπληρούμενο πεδίο κειμένου.

en: Type of item to reference
el: Πληκτρολογήστε το στοιχείο αναφοράς
