Pagedesigner (4.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (65 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Container
fi: Säiliö

en: Parent
fi: Isäntä

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: View
fi: Näytä

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Component
fi: Komponentti

en: Components
fi: Komponentit

en: You are not authorized to access this page.
fi: Sinulla ei ole käyttöoikeuksia tälle sivulle.

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Block
fi: Lohko

en: Revisions
fi: Versiot

en: Gallery
fi: Galleria

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Class
fi: Luokka

en: Close
fi: Sulje

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Style
fi: Tyyli

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Gallery name
fi: Gallerian nimi

en: Page settings
fi: Sivuasetukset

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Embed
fi: Upota

en: Row
fi: Rivi

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Link settings
fi: Linkkiasetukset

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Select language
fi: Valitse kieli

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: An autocomplete text field.
fi: Autocomplete tekstikenttä.

en: Add images
fi: Lisää kuvia

en: Performance settings
fi: Suorituskykyasetukset

en: Type of item to reference
fi: Viitattavan kohteen tyyppi

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
