Pagedesigner (4.0.0-alpha7) - en to af translation catalogue (40 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Container
af: Houer

en: Parent
af: Voorganger

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Delete all
af: Wis alles uit

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Select language
af: Selekteer taal

en: Master
af: Meester
