Pagedesigner (4.0.0-alpha7) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Filter
mg: Sivana

en: Select language
mg: Misafidiana teny
