Pagedesigner (4.0.0-alpha9) - en to am translation catalogue (27 entries)

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: View
am: ትይታ

en: Component
am: ምንዝር

en: ID
am: አይዲ

en: You are not authorized to access this page.
am: እዚ ገፅ ላይ ለመድረስ ፈቃድ አልተሰጥህም።

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Close
am: ዝጋ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ

en: Select language
am: ቋንቋ ይምረጡ

en: Type of item to reference
am: ማጣቀስ የተፈለገው ዓይነት
