Pagedesigner (4.0.0-alpha9) - en to ca translation catalogue (69 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Container
ca: Contenidor

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: View
ca: Mostra

en: Audio
ca: Àudio

en: Layout
ca: Disposició

en: You are not authorized to access this page.
ca: No esteu autoritzat per accedir a aquesta pàgina.

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Block
ca: Bloc

en: Gallery
ca: Galeria

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Delete all
ca: Suprimeix-ho tot

en: New window
ca: Nova finestra

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Class
ca: Classe

en: Close
ca: Tanca

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Entity
ca: Entitat

en: Video
ca: Vídeo

en: Style
ca: Estil

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Same window
ca: A la mateixa finestra

en: Webform
ca: Formulari web

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Gallery name
ca: Nom de la galeria

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Choose
ca: Tria

en: Embed
ca: Incrustra

en: Row
ca: Fila

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Select language
ca: Selecciona la llengua

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Layers
ca: Capes

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: An autocomplete text field.
ca: Un camp de text amb autocompletat.

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
