Pagedesigner (4.0.0-alpha9) - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Block
ps: غونډ

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Close
ps: تړل

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Style
ps: ډول

en: Revision
ps: بياكتون

en: About
ps: په اړه

en: Embed
ps: نصبول

en: Row
ps: کتار

en: Link settings
ps: تړونی امستنې
