Pagedesigner (4.2.1) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: You are not authorized to access this page.
ga: Níl rochtain údaraithe agat ar an leathanach seo.

en: Created
ga: Cruthaithe
