Pagedesigner (4.2.2) - en to se translation catalogue (22 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: View
se: Čájet

en: You are not authorized to access this page.
se: Dus ii leat lohpi fitnat dán siiddus

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Close
se: Gidde

en: Video
se: Filbma

en: Publish
se: Almmut

en: About
se: Birra

en: Select language
se: Vállje giela
