Pagedesigner (4.2.2) - en to ug translation catalogue (37 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Delete all
ug: ھەممىنى ئۆچۈرۈش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Close
ug: يېپىش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Remove link
ug: ئۇلانمىنى ئېلىۋېتىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Row
ug: قۇر

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: Styles
ug: شەكلى
