Pagedesigner (4.2.3) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
