Pagedesigner (4.2.3) - en to eu translation catalogue (77 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Component
eu: Osagaia

en: ID
eu: IDa

en: You are not authorized to access this page.
eu: Ez duzu baimenik orri hau atzitzeko

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Items
eu: Elementuak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Delete all
eu: Ezabatu guztia

en: New window
eu: Leiho berrian

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Close
eu: Itxi

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Entity
eu: Entitatea

en: Style
eu: Estiloa

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Document
eu: Dokumentua

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Same window
eu: Leiho berean

en: Apply
eu: Ezarri

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Choose
eu: Hautatu

en: Global options
eu: Aukera orokorrak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Select language
eu: Hizkuntza hautatu

en: Styles
eu: Estiloak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka

en: Element type
eu: Elementuaren mota

en: An autocomplete text field.
eu: Automatikoki osatzen den testu eremua.
