Pagedesigner (4.2.4) - en to hu translation catalogue (89 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Container
hu: Tároló

en: Parent
hu: Szülő

en: Name
hu: Név

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: View
hu: Megtekintés

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Component
hu: Összetevő

en: Components
hu: Összetevők

en: ID
hu: Azonosító

en: You are not authorized to access this page.
hu: Nincs megfelelő jogosultság az oldal megtekintéséhez.

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: Block
hu: Blokk

en: Revisions
hu: Változatok

en: Gallery
hu: Galéria

en: Authored by
hu: Szerző

en: Delete all
hu: Mindegyik törlése

en: New window
hu: Új ablakban

en: Mobile
hu: Mobil

en: Class
hu: Osztály

en: Close
hu: Bezár

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Entity
hu: Entitás

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Negate
hu: Negálás

en: Video
hu: Videó

en: Style
hu: Stílus

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Document
hu: Dokumentum

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Same window
hu: Ugyanabban az ablakban

en: Webform
hu: Űrlap

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Children
hu: Gyermekek

en: Gallery name
hu: Galéria neve

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Choose
hu: Választás

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Remove image
hu: Kép eltávolítása

en: Row
hu: Sor

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Editor settings
hu: Szerkesztőléc beállításai

en: Global options
hu: Általános beállítások

en: Link settings
hu: Hivatkozásbeállítások

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Select language
hu: Nyelv kiválasztása

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Cell
hu: Cella

en: An autocomplete text field.
hu: Egy automatikus kiegészítést ellátó szövegmező.

en: Add images
hu: Új képek

en: Performance settings
hu: Teljesítménybeállítások

en: Type of item to reference
hu: Hivatkozó elem típusa

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Revision translation affected
hu: Változat fordítása érintve

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hu: Azt jelöli, hogy a fordítás utolsó módosítása a jelenlegi változathoz tartozik.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
hu: Biztosan vissza legyen állítva @language fordítás a %revision-date időpontban használt változatra?

en: Revert content shared among translations
hu: Fordítások között megosztott tartalom visszaállítása
