Pagedesigner (4.2.5) - en to ms translation catalogue (51 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Last updated
ms: Dikemaskinikan terakhir

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: Size
ms: Saiz

en: None
ms: Tiada

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Parent
ms: Induk

en: Category
ms: Kategori

en: Name
ms: Nama

en: General settings
ms: Seting umum

en: Preview
ms: Pratonton

en: Save
ms: Simpan

en: Help
ms: Bantuan

en: View
ms: Pandangan

en: Filename
ms: Nama fail

en: You are not authorized to access this page.
ms: Anda tidak diberi keizinan untuk mengakses laman ini.

en: User
ms: Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: Node
ms: Nod

en: Block
ms: Blok

en: Revisions
ms: Semakan

en: Items
ms: Item-item

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Delete all
ms: Padam semua

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Class
ms: Kelas

en: Close
ms: Tutup

en: Create new revision
ms: Mencipta semakan baru

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Revisions for %title
ms: Semakan bagi %title

en: Revision
ms: Semakan

en: Revision of %title from %date
ms: Semakan %title dari %date

en: Publish
ms: Terbit

en: Unpublish
ms: Nyahterbit

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin mengkembalikan semakan pada %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin memadamkan semakan pada %revision-date?

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Select language
ms: Pilih bahasa

en: Copy of the revision from %date.
ms: Salin semakan dari %date.
