Pagedesigner (4.0.0-alpha14) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: View
hy: Դիտել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Items
hy: Տարրեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Select language
hy: Ընտրեք լեզուն

en: Type of item to reference
hy: Հղման առարկայի տեսակը
