Pagedesigner (4.0.0-alpha14) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Component
sr: Компонента

en: Components
sr: Компоненте

en: ID
sr: ИД

en: You are not authorized to access this page.
sr: Немате дозволу за приступ овој страни.

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Pattern
sr: Образац

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Select language
sr: Изаберите језик

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање
