Pagedesigner (8.x-1.0-alpha10) - en to sq translation catalogue (31 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Parent
sq: Prindi

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Created
sq: Krijuar

en: Block
sq: Bllokuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: About
sq: Informacione

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
