Pagedesigner (8.x-1.0-alpha20) - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: View
bg: Прегледай

en: Audio
bg: Музика

en: Created
bg: Създадено

en: Block
bg: Блокирай

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Source
bg: Източник

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Apply
bg: Търси

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Select language
bg: Избери език

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
