Pagedesigner (8.x-1.0-alpha30) - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Block
ne: ब्लक

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Authored by
ne: लेखक

en: New window
ne: नयाँ विन्डोमा

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत

en: Revision
ne: संशोधन

en: Same window
ne: येही विन्डोमा

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
