Pagedesigner (8.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (60 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Container
az: Konteyner

en: Parent
az: Valideyn

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: View
az: Görünüş

en: Layout
az: Şablon

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Block
az: Blok

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Provider
az: Provayder

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Source
az: Mənbə

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Entity
az: Entiti

en: Revert
az: Qaytarma

en: Style
az: Stil

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Document
az: Sənəd

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Page settings
az: Səhifə parametrləri

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Row
az: Sıra

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Video file
az: Video fayl

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current revision
az: Cari təftiş
