Pagedesigner (8.x-1.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (58 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: %revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་དེ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Page settings
bo: དྲ་ངོས་སྒྲིག་འགོད

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Row
bo: ཕྲེང

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
