Pagedesigner (8.x-1.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (69 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Container
lv: Konteiners

en: Parent
lv: Vecāks

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: View
lv: Skatīt

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: Created
lv: Izveidots

en: Block
lv: Bloks

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Gallery
lv: Galerija

en: Authored by
lv: Autors

en: Media
lv: Multivide

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Desc
lv: Dilst.

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Pattern
lv: Modelis

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Source
lv: Avots

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Entity
lv: Entītija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Style
lv: Stils

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Document
lv: Dokuments

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Webform
lv: Webforma

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Choose
lv: Izvēlies

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Row
lv: Rinda

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Video file
lv: Video fails

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Layers
lv: Slāņi

en: Styles
lv: Stili

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
