Pagedesigner (8.x-1.0-alpha34) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: View
os: Фенд

en: Filename
os: Файлы ном
