Pagedesigner Block Adaptable (2.2.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Block settings
id: Pengaturan blok

en: Select
id: Pilih

en: Offset
id: Letak

en: Autocomplete
id: Pelengkapan otomatis

en: Bundles
id: Bundel

en: Display the view as a block.
id: Menampilkan view sebagai blok.

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman
