Pagedesigner Block Adaptable (2.2.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Block settings
el: Ρυθμίσεις μπλοκ

en: Select
el: Επιλογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα
