Pagedesigner Block Adaptable (2.2.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Block settings
ta: தொகுதி அமைப்புகள்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Autocomplete
ta: தானியங்கு நிரப்புதல்

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்
