Pagedesigner Block Adaptable (2.2.3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Block settings
tr: Blok ayarları

en: Select
tr: Seç

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: Bundles
tr: Paketler

en: Display the view as a block.
tr: Görünümü bir blok olarak göster.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı
