Pagedesigner Block Adaptable (2.2.4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Block settings
cy: Gosodiadau bloc

en: Select
cy: Dewis

en: Offset
cy: Ongli

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau

en: Display the view as a block.
cy: Dangos y gwelediad fel bloc.

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
