Pagedesigner Block Adaptable (2.3.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Select
et: Vali

en: Offset
et: Nihe

en: Bundles
et: Kogumid

en: Display the view as a block.
et: Vaate kuvamine blokina.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel
