Pagedesigner Block Adaptable (2.3.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Block settings
sk: Nastavenia blokov

en: Select
sk: Zvoľte

en: Offset
sk: Ofset

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Display the view as a block.
sk: Zobraziť pohľad ako blok

en: Items per page
sk: Položky na stránku
