Pagedesigner Block Adaptable (2.3.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: Select
uk: Вибір

en: Offset
uk: Зміщення

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Bundles
uk: Пакети

en: Display the view as a block.
uk: Показувати вид як блок.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Checkboxes
uk: Прапорці
