Pagedesigner Block Adaptable (2.4.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Block settings
is: Blokkastillingar

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
