Pagedesigner Block Adaptable (3.0.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Select
ru: Выбрать

en: Offset
ru: Пропустить

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: Bundles
ru: Наборы

en: Display the view as a block.
ru: Отобразить представление в виде блока.

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков
