Pagedesigner Block Adaptable (3.1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Select
ro: Alege

en: Offset
ro: Decalaj

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Display the view as a block.
ro: Afișează vizualizarea ca un bloc.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină
